Lyžařské zájezdy pro skupiny - prožijte lyžařskou dovolenou ve skupině!

Plánujete tuto zimu prozkoumat fantastická lyžařská střediska v Alpách s přáteli nebo rodinou? Pak u SnowTrex najdete ideální ubytování pro každou skupinu, od levných apartmánů až po chaty přímo na sjezdovce. S námi si můžete vybrat z široké nabídky levných skupinových ubytování a objednat si skupinovou lyžařskou dovolenou velmi snadno!

Lyžařské zájezdy pro skupiny - prožijte lyžařskou dovolenou ve skupině!
Lyžařské zájezdy pro skupiny - prožijte lyžařskou dovolenou ve skupině!

Zájezdy pro lyžařské skupiny Rakousko

Rakousko je centrem alpského lyžování se světoznámými lyžařskými středisky jako Ischgl, Sölden a Svatý Anton. Najdete zde dokonalou kombinaci náročných sjezdovek a útulných chat. Rakouské Alpy jsou navíc známé nejen prvotřídními lyžařskými podmínkami, ale také vřelou pohostinností a živým aprés-ski, které z vaší skupinové lyžařské dovolené jistě udělají nezapomenutelný zážitek.

Všechny nabídky v Rakousku

Zájezdy pro lyžařské skupiny Francie

Les 3 Vallées nebo Les 2 Alpes ve Francii nabízejí nejen nádherné horské scenérie, ale také jedny z největších lyžařských středisek na světě! Jsou tak ideální pro skupiny, které hledají kombinaci vynikajících sjezdovek, kulinářských specialit a živého aprés-ski. Můžete se těšit na rozsáhlé, dobře upravené sjezdovky vhodné pro začátečníky i pokročilé lyžaře a nasávat jedinečnou kulturu, která je pro francouzská lyžařská střediska typická.

Všechny nabídky ve Francii

Zájezdy pro lyžařské skupiny Itálie

Italské Alpy nabízejí úchvatnou kulisu pro skupinové lyžařské pobyty, od sluncem zalitých svahů Jižního Tyrolska až po majestátní vrcholky údolí Aosta. Kromě uvolněné atmosféry si zde můžete vychutnat také vynikající kuchyni, která skvěle doplní dlouhý den lyžování. Kombinace fantastických sněhových podmínek, vřelé pohostinnosti a možnosti poznávat kulturní památky činí z Itálie jednu z nejoblíbenějších destinací pro lyžařské skupiny.

Všechny nabídky v Itálii

Zájezdy pro lyžařské skupiny Švýcarsko

Švýcarsko s lyžařskými středisky jako Zermatt a Svatý Mořic je ztělesněním zimního luxusu. Kromě nádherných sjezdovek a prvotřídní lyžařské infrastruktury se tato lyžařská střediska pyšní také úchvatným alpským panoramatem. Skupiny zde proto vždy naleznou exkluzivní atmosféru, kde si mohou užívat prvotřídní služby a kvalitní ubytování. Díky tomu je Švýcarsko ideální pro skupiny, které hledají vytříbené lyžařské zážitky v jedné z nejkrásnějších zimních krajin světa.

Všechny nabídky ve Švýcarsku

Zájezdy pro lyžařské skupiny Německo

Německo možná není první zemí, kterou si milovníci zimních sportů spojují s lyžováním, ale v bezprostřední blízkosti míst jako Garmisch-Partenkirchen a Berchtesgaden, na vás čekají špičkové lyžařské zážitky i v Německu. I zde se můžete těšit na rozmanité sjezdovky pro lyžaře všech úrovní. Tato lyžařská střediska jsou obzvláště vhodná pro skupiny, které se obvykle skládají z lyžařů všech výkonností.

Všechny nabídky v Německu

Zájezdy pro lyžařské skupiny Andorra

Andorra, malé knížectví mezi Španělskem a Francií, nabízí překvapivě široké možnosti lyžování. Andorra je díky největšímu lyžařskému středisku v Pyrenejích Grandvalira ideální pro skupiny, které hledají lyžařskou dovolenou za přijatelnou cenu. Kombinace vynikajících sjezdovek, krátkých front u vleků a okouzlující kulturní atmosféry činí z této malé země v horách atraktivní destinaci pro lyžařské skupiny, které chtějí poznat zcela novou zimní destinaci.

Všechny nabídky v Andoře

Proč skupinová lyžařská dovolená?

  • Posílení pocitu soudržnosti: Společné aktivity jako lyžování, snowboarding a aprés-ski ve skupině posilují pocit sounáležitosti mezi přáteli.
  • Úspora nákladů: Skupinovou objednávkou lze ušetřit náklady na ubytování, skipasy a případně i na stravování. Lyžařská dovolená se tak stává finančně atraktivnější pro každého účastníka.
  • Rozmanitost aktivit: Ať už se jedná o lyžaře nebo snowboardistu, začátečníka nebo pokročilého, ve skupině si každý najde tu správnou nabídku. I pro nelyžaře je zde řada aktivit mimo sjezdovky jako zimní túry nebo sáňkování.
  • Více prostoru pro individuální preference: Čím větší je skupina, tím větší je šance, že budete cestovat s podobně smýšlejícími lidmi. Pokročilý jezdec tak nemusí čekat na začátečníka a začátečník nemá pocit, že zdržuje ostatní.

Na co si dát pozor u lyžařské dovolené se skupinou?

  • Ubytování pro všechny: Je důležité vybrat ubytování, které vyhovuje potřebám všech, od jednolůžkových pokojů pro soukromí až po větší apartmány nebo chalety, kde může skupina odpočívat společně.
  • Dostupnost lyžařských středisek: Důležité je dobré spojení do lyžařského střediska, abyste se vyhnuli dlouhým jízdám. Lyžařské ubytování přímo na sjezdovce vám umožní strávit více času v lyžařském středisku a maximálně využít dny strávené na lyžích.
  • Rozmanitost sjezdovek: Lyžařské středisko s širokou škálou sjezdovek různých stupňů obtížnosti zaručuje, že si každý, od začátečníků až po experty, najde ten správný sjezd.
  • Společné a individuální aktivity: I když je třeba naplánovat některé společné aktivity, aby se podpořila soudržnost skupiny, je také důležité ponechat prostor pro individuální preference.
  • Dostatek prostoru v ubytovacím zařízení: Zejména ve větších nebo nově vytvořených skupinách je zásadní dostatečný prostor, aby se nikdo necítil stísněně a aby byly možnosti ústupu.

FAQ

Čím jsou skupinové lyžařské pobyty se SnowTrex výjimečné?

U SnowTrex máte možnost přizpůsobit lyžařský zájezd potřebám a přáním skupiny. Většina nabídek SnowTrex jsou lyžařské balíčky sestávající z ubytování a skipasu, přičemž skipas lze také zrušit pro jednotlivé cestující, kteří si nepřejí lyžovat. U některých nabídek pro individuální cestovatele lze také individuálně objednat pronájem lyží.

Které ubytování je nejlepší pro velké skupiny?

Chalety a apartmány jsou vhodné pro větší skupiny, protože nabízejí dostatek prostoru a jsou vybaveny velkými kuchyněmi. Ty umožňují vlastní stravování a společné vaření, které podporuje pocit sounáležitosti a je často cenově výhodnější.

Nabízí SnowTrex také skupinové ubytování pro rodiny s dětmi?

Ano, SnowTrex nabízí širokou škálu ubytování pro rodiny s dětmi, které je dokonale přizpůsobeno potřebám rodin s dětmi. Rodinné ubytování se obecně vyznačuje vybavením, jako jsou prostorné pokoje a zařízení pro děti, včetně heren, dětských bazénů a zařízení péče o děti.

Jak vybrat správné lyžařské středisko pro naši skupinu?

Při výběru lyžařského střediska je třeba zohlednit schopnosti a preference všech členů skupiny. Ideální lyžařské středisko proto nabízí rozmanité sjezdovky pro začátečníky i pokročilé lyžaře, spoustu možností aprés-ski a vzrušující aktivity mimo sjezdovky pro nelyžaře. S výběrem správného lyžařského střediska vám vždy pomůže rádce středisek SnowTrex.

Jaké aktivity jsou ve skupině pro nelyžaře?

Členové skupiny, kteří nechtějí lyžovat, si mohou zimní dovolenou užít mnoha způsoby. Patří mezi ně zimní turistika, bruslení nebo sáňkování. Některá střediska navíc nabízejí kulturní památky, nákupní možnosti a kulinářské zážitky. V některých lyžařských střediscích jsou k dispozici také wellness zařízení, jako jsou termální lázně nebo wellness hotely, kde si můžete odpočinout po dni stráveném na čerstvém vzduchu.