Přítel doporučuje přátelé!
Doporučte SnowTrex a zajistěte si slevu.

Přítel doporučuje přátelé!</br>Doporučte SnowTrex a zajistěte si slevu.

Líbilo se Vám na dovolené s CK SnowTrex?

Pak sdílejte Vaši radost a profitujte z ní dvojnásob. Za každé úspěšné doporučení Vám SnowTrex poděkuje 5% slevou na Vaši další zimní dovolenou a Vámi doporučený přítel obdrží automaticky slevu 1 500 Kč na svou první objednávku.

A tak snadné to může být

 1. Použijte personalizovaný odkaz na doporučení z našeho newsletteru nebo si jednoduše vygenerujte nový odkaz na doporučení v dolní části této stránky.
 2. Sdílejte svůj odkaz na doporučení se svými přáteli a známými prostřednictvím e-mailu, Facebooku, Instagramu, WhatsApp, Twitteru a spol.
 3. Přátelé a známí navštíví naše webové stránky prostřednictvím Vašeho odkazu na doporučení a poté si objednají svou lyžařskou dovolenou. Sleva ve výši 1 500 Kč se automaticky odečte v procesu objednávky. Důležité: Váš bonus za doporučení lze přidělit pouze v případě, pokud dojde ke vstoupení na naši webovou stránku prostřednictvím Vašeho odkazu na doporučení a rovnou bude také provedena objednávka!
 4. Za každé úspěšné doporučení obdržíte 5 % z ceny zájezdu Vašich přátel ve formě poukazu, který můžete použít při další objednávce lyžařského zájezdu. Slevový poukaz obdržíte e-mailem po skončení zájezdu Vámi doporučených přátel.
 5. Předpoklad: Vaši doporučení přátelé si předtím ještě neobjednali zájezd u SnowTrex.

Příklad

 • Jeden z Vašich přátel si jako nový zákazník objedná zájezd pro 2 osoby prostřednictvím Vašeho odkazu na doporučení.
 • Použitím odkazu na doporučení se cena sníží o 1 500 Kč.
 • Zájezd má celkovou hodnotu 50 000 Kč.
 • Na oplátku obdržíte poukaz v hodnotě 2 500 Kč (5 % z 50 000 Kč).
 • Tento poukaz Vám bude zaslán e-mailem poté, co se Vaši přátelé vrátí ze zájezdu.
 • Poukaz pak můžete pohodlně použít na další objednávku u SnowTrex a tím ušetřit.
 • Dodatečné vyplacení na již existující objednávku bohužel není možné.

Vaše jedinečná výhoda

Poukaz nemusíte použít okamžitě. Je platný jak pro stávající, tak také pro příští sezónu. Pokud doporučíte zájezdy SnowTrex více přátelům, bude se dobropis sčítat a jeho hodnota narůstat. Tak je i možné zájezd objednat zcela zdarma, pokud hodnota poukazu odpovídá ceně zájezdu!

Váš doporučující odkaz

Rádi byste nadchli přátele, známé nebo příbuzné pro zimní dovolenou a potřebujete k tomu Váš osobní odkaz? Zadejte do políčka jednoduše Vaši e-mailovou adresu, kterou jste použili k objednání zimní dovolené u nás a následně obdržíte e-mailem Váš odkaz:

Často kladené dotazy

V našich FAQ najdete odpovědi na ty nejdůležitější otázky na téma "Doporučení příteli".