Low Cost lyžařské zájezdy

Zbožňujete lyže nebo snowboard a stejně tak rádi pátráte po výhodných akcích a zároveň se na zimní dovolené nechcete zříct vysoké kvality? Tak si zkrátka objednejte jeden z našich Low Cost zájezdů. V naší bezkonkurenčně výhodné nabídce lyžařských zájezdů najdete dech beroucí sportovní vyžití, malebné zimní krajiny, nespoutané après-ski a útulné ubytování v nejhezčích lyžařských oblastech v Evropě, kde si teprve uvědomíte, kolik peněz jste zakoupením Low Cost zájezdu ušetřili. Low Cost lyžařské zájezdy nejsou jen cenově velmi příznivé, ale udržují si zároveň prvotřídní poměr cen a služeb!

Low Cost lyžařské zájezdy
Low Cost lyžařské zájezdy

Low cost zimní dovolená Rakousko

Rakousko nabízí mnoho cenově dostupných lyžařských středisek, která jsou ideální pro cestovatele s požadavky na nízké náklady. Střediska jako Zillertal nebo Saalbach-Hinterglemm nabízejí cenově dostupné ubytování a půjčovnu lyží. Vychutnejte si rakouskou atmosféru a útulné chaty, aniž byste museli porušit svůj rozpočet. Mnoho menších lyžařských středisek nabízí cenově dostupné skipasy a sjezdovky vhodné pro rodiny a začátečníky.

Všechny nabídky v Rakousku

Low cost zimní dovolená Francie

Ideální pro cenově dostupnou lyžařskou dovolenou je Francie, kde střediska jako Les Sybelles nebo SuperDévoluy & La Joue du Loup, nabízejí cenově dostupné ubytování a skipasy. Tato lyžařská střediska nabízejí vynikající sjezdovky pro všechny lyžařské dovednosti a jsou ideální pro lyžaře s nízkým rozpočtem. Mnoho lyžařských středisek ve Francii nabízí cenově dostupnou alternativu k větším a dražším lyžařským střediskům, aniž byste museli slevit z kvality a požitku z lyžování.

Všechny nabídky ve Francii

Low cost zimní dovolená Švýcarsko

Ve Švýcarsku jsou také levné možnosti lyžování. Menší lyžařská střediska, jako je Meiringen-Hasliberg, nabízejí levnější ubytování a skipasy. Tato lyžařská střediska nabízejí působivé horské scenérie a dobře upravené sjezdovky. Užijte si švýcarskou zimní krajinu a tradiční horské vesničky za rozumnou cenu.

Všechny nabídky ve Švýcarsku

Low cost zimní dovolená Itálie

Itálie nabízí levnou lyžařskou dovolenou v úchvatných regionech jako jsou Dolomity nebo údolí Aosta. Objevte italské Alpy s cenově dostupným ubytováním a skipasy. Užijte si italskou pohostinnost a kuchyni v rodinných penzionech a místních restauracích. Mnoho lyžařských středisek nabízí také bezplatné dětské skipasy a slevy pro rodiny, což z Itálie činí ideální destinaci pro cenově dostupnou lyžařskou dovolenou.

Všechny nabídky v Itálii

Low cost zimní dovolená Německo

Německo nabízí cenově dostupnou lyžařskou dovolenou v různých regionech. Lyžařská střediska v pohoří Harz, Černý les nebo Bavorský les nabízejí cenově dostupné ubytování a skipasy. Užijte si malebnou rozmanitost a útulnou atmosféru německých lyžařských středisek. Mnohá z nich nabízejí i další aktivity, jako je sáňkování a zimní turistika, což z Německa činí všestrannou a cenově dostupnou lyžařskou destinaci.

Všechny nabídky v Německu

Low cost zimní dovolená Česká republika

Česká republika je ideální pro cenově dostupnou lyžařskou dovolenou, zejména v oblastech, jako jsou Krkonoše a Krušné hory. Tyto regiony nabízejí dobře vybavená lyžařská střediska s cenově dostupným ubytováním a skipasy. Užijte si útulnou atmosféru a krásnou přírodu. Mnoho lyžařských středisek nabízí také cenově dostupné lyžařské školy a půjčovny lyží, což z České republiky činí ideální destinaci pro finančně náročné lyžaře a rodiny.

Všechny nabídky v České republice

Co znamená Low Cost zimní dovolená?

Zimní dovolenou s nízkým rozpočtem dnes již nenajdete jen u leteckých společností, ale i u lyžařských zájezdů. Pro mnohé, kteří si stále ještě myslí, že pro zimní dovolenou hlavně kvůli skipasu je třeba sáhnout hluboko do kapsy, to může být velikým překvapením. Se správnými triky se na sjezdovky dostanete i s malým rozpočtem. Zde patří mimo jiné i zadání správných požadavků při hledání lyžařského zájezdu s nízkým rozpočtem. Nebudete si přát například polopenzi, ale vlastní stravování. Navíc peněžence určitě nepřitížíte, když si místo hotelu vyberete apartmán. Kromě ceny to má i tu výhodu, že se na dovolené můžete chovat „jako doma“. Kromě toho leží daleko více apartmánů než hotelů přímo na sjezdovce.

Výhody Low Cost zimní dovolené

Největší výhodou výhodné zimní dovolené je samozřejmě to, že ušetříte. Low Cost dovolená může mít ale mnoho dalších výhod. Díky vlastnímu stravování v apartmánu se nemusíte striktně držet času jídla a klidu. To ocení především rodiny s dětmi a větší skupiny. Navíc tím, že ušetříte objednávkou Low Cost zimní dovolené, můžete si bez výčitek dopřát něco během polední pauzy na chatě. To samé platí pro aktivity odpoledne nebo večer.

Co brát v potaz při Low Cost zimní dovolené?

Při objednávce Low Cost zimní dovolené je dobré využít pár následujících tipů. Především se vyplatí podívat se na nabídky dovolené v balíčku, tedy takové nabídky, kde je dohromady nabízeno jak ubytování, tak také skipas. Organizátoři zájezdů nakupují takové nabídky ve velkém množství a mohou tím pádem tyto balíčky nabídnout za viditelně nižší cenu. Na naší stránce najdete pak další možnosti filtru, díky kterým si nabídku můžete individuálně přizpůsobit. Rádi byste například apartmán? Tak klikněte na „apartmán/studio“. Najdete tu také filtr jako „bez stravování“ nebo jednoduše „Low Cost“. Podívejte se sami a najděte Vaši příští Low Cost zimní dovolenou!