Lyžování 2024/2025 - objednejtejte si zimní dovolenou na příští sezónu už teď!

Nová sezóna zimních dovolených již pro SnowTrex začala! První destinace pro nadcházející lyžařskou sezónu je již možné objednat – a každým dnem přibývají nová ubytování. Zajistěte si své vysněné ubytování již nyní a buďte o krok napřed před ostatními lyžaři!

Tip: Přihlaste se k odběru našeho newsletteru pro aktuální informace a skvělé nabídky lyžařských zájezdů snů!

Lyžování 2024/2025 - objednejtejte si zimní dovolenou na příští sezónu už teď!
Lyžování 2024/2025 - objednejtejte si zimní dovolenou na příští sezónu už teď!

Zimní dovolená 2024/2025 Rakousko

Rakouské lyžařské oblasti, včetně Zillertalu a Gasteinertalu, jsou známé svými vynikajícími lyžařskými školami, rozmanitými sjezdovkami a tradičními horskými chatami. V Rakousku na vás čeká ideální zimní dovolená, která nadchne rodiny, začátečníky i profesionály. Vychutnejte si rakouskou pohostinnost v rustikálních lyžařských chatách a dopřejte si místní speciality.

Všechny nabídky v Rakousku

Zimní dovolená 2024/2025 Francie

Na zimní dovolené ve Francii na vás čekají prvotřídní lyžařská střediska jako Val Thorens, Les 2 Alpes a SuperDévoluy. Tyto destinace se vyznačují širokými sjezdovkami, náročnými tratěmi a malebnými chatami zasazenými do majestátní krajiny francouzských Alp. Lyžařské zážitky zde doplňuje místní způsob života s vynikající kuchyní a rozsáhlou nabídkou wellness.

Všechny nabídky ve Francii

Zimní dovolená 2024/2025 Itálie

Lyžařské destinace, jako je Jižní Tyrolsko nebo italské Sondrio, nabízejí jedinečnou kombinaci středomořské pohostinnosti a vynikajících podmínek pro zimní sporty. Spousta slunečního svitu, perfektně upravené sjezdovky a vyhlášená italská kuchyně přispívají k nezapomenutelné dovolené na sněhu.

Všechny nabídky v Itálii

Zimní dovolená 2024/2025 Švýcarsko

Švýcarsko s legendárními lyžařskými středisky, jako jsou Davos Klosters, Arosa-Lenzerheide a Engelberg, vás zve na zimní dovolenou. Pro lyžaře, kteří si cení vysoké kvality a jedinečných přírodních krás, je Švýcarsko vysněnou destinací. Švýcarská konfederace, známá svými luxusními lyžařskými středisky, náročnými sjezdovkami a úchvatnými horskými scenériemi, nabízí bezkonkurenční lyžařské zážitky.

Všechny nabídky ve Švýcarsku

Zimní dovolená 2024/2025 Německo

Německo nabízí okouzlující lyžařská střediska, jako je Oberstdorf, Winterberg nebo Garmisch-Partenkirchen, kde můžete strávit nádhernou zimní dovolenou. Tyto regiony jsou ideální pro rodiny a kromě lyžování nabízejí širokou škálu zimních aktivit, zasazených do malebné krajiny Sauerlandu a Bavorských Alp.

Všechny nabídky v Německu

Zimní dovolená 2024/2025 Andorra

Na zimní dovolené v Andoře na vás čeká moderní lyžařské středisko Grandvalira, které nabízí vzrušující lyžařské zážitky daleko od známějších evropských lyžařských destinací. Andorra, která je zasvěceným tipem pro lyžaře, spojuje kouzlo Pyrenejí s vynikajícím poměrem ceny a kvality. V tomto malém, ale krásném knížectví se tak můžete těšit na exkluzivní sjezdovky a jedinečné lyžařské zážitky.

Všechny nabídky v Andoře

Začátek sezóny 2024

Pro všechny, kteří se už nemohou dočkat, až vyrazí na sjezdovku, je začátek sezóny tím pravým časem. Na začátku sezóny na vás čeká nejen čerstvý sníh, ale také zajímavé akce jako je PowderWeek od SnowTrex v Les 2 Alpes. Na začátku sezóny se vždy vyplatí vybrat si lyžařské středisko s vysokou spolehlivostí sněhu. K nalezení ideální destinace můžete vždy využít našeho rádce středisek.

Vánoce/silvestr 2024/2025

Zažijte nezapomenutelný přelom roku na horách s našimi nabídkami na Vánoce a silvestra. Vzhledem k tomu, že toto období je obzvláště oblíbené, doporučujeme vám včasnou objednávku, abyste si zajistili svou oblíbenou destinaci v lyžařských střediscích v Rakousku, Francii nebo Německu.

Začátek roku 2025

Začněte nový rok fantastickou lyžařskou dovolenou. Leden nabízí ideální sněhové podmínky pro milovníky zimních sportů a naše nabídky ze začátku roku jsou ideální pro přivítání nového roku na sjezdovkách.

Jaro 2025

Lyžování na jaře nabízí jedinečné zážitky s třpytivě zasněženými svahy a přestávkami na slunečných terasách. Nezapomeňte vždy na správnou ochranu proti slunci a užijte si zvláštní atmosféru lyžování na slunci.

Velikonoce 2025

Využijte velikonoční svátky k nádherné lyžařské dovolené. Jarní počasí často nabízí vynikající podmínky pro lyžování. Vzhledem k tomu, že Velikonoce jsou oblíbeným obdobím pro cestování, doporučujeme včasnou objednávku, abyste si zajistili svou oblíbenou destinaci a ubytování.

Ukončení sezóny 2025

Konec lyžařské sezóny se v lyžařských střediscích často slaví velkolepými akcemi, které nabízejí nejlepší lyžařské podmínky, ale také koncerty, aprés-ski party a jedinečné akce na sněhu. Zakončete lyžařskou sezónu posledním dobrodružstvím na ledovcích, kde je sníh zaručen až do pozdního jara. Naše nabídky na konec sezóny jsou ideální pro to, abyste si poslední dny na sjezdovkách užili naplno.

FAQ

Kdy začíná lyžařská sezóna 2024/2025?

Začátek lyžařské sezóny se liší v závislosti na lyžařském středisku, ale většina lyžařských středisek obvykle otevírá své sjezdovky v listopadu. Některá ledovcová lyžařská střediska nabízejí možnost lyžování dokonce dříve.

Jak dlouho trvá lyžařská sezóna 2024/2025?

Délka lyžařské sezóny závisí také na lyžařském středisku. Ve většině alpských regionů trvá sezóna až do dubna, přičemž některá lyžařská střediska nabízejí provoz na sjezdovkách až do května, zejména ve vyšších nadmořských výškách a na ledovcích.

Kdy je nejvhodnější doba pro objednávku lyžařské dovolené 2024/2025?

Chcete-li si zajistit nejlepší nabídky a ubytování, doporučujeme provést objednávku včas. Nejlepší je začít plánovat několik měsíců před začátkem sezóny. U SnowTrex můžete v tomto období také výrazně využít slevy First-Minute.

Mohu svůj lyžařský zájezd 2024/2025 flexibilně stornovat?

U SnowTrex můžete bezplatně zrušit nebo změnit objednávku lyžařského zájezdu. SnowTrex také nabází u mnoha ubytování Flex-Option, která lze objednat za malý příplatek. To vám dává ještě větší flexibilitu při plánování zájezdu. Podrobné informace o podmínkách zrušení a změny objednávky naleznete v našich informacích k zájezdu.

Mé požadované ubytování ještě není na lyžařskou sezónu 2024/2025 dostupné. Od kdy jej bude možně objednat?

Naši nabídku neustále aktualizujeme. Pokud vaše oblíbená destinace nebo ubytování pro sezónu 2024/2025 ještě nejsou na našich webových stránkách dostupné, je možné, že budou přidány později. Zde si můžete aktivovat upozornění na dostupnost vámi vybraného ubytování nebo pravidelně navštěvovat naše webové stránky, abyste byli včas informováni o dostupnosti.