Rezervujte si lyžařské chaty a chalupy pro svou lyžařskou dovolenou

Ochutnejte originální horskou atmosféru na zimní dovolené v Alpách. Přespání v rustikální lyžařské chatě nebo chaletu bude určitě nezapomenutelné. Tato ubytování jsou stále oblíbenější pro svou jedinečnou atmosféru. Samozřejmě, že kromě našich klasických lyžařských hotelů a apartmánů najdete u SnowTrex také mnoho útulných chat, které se v zimě stávají ideálním útočištěm pro páry nebo individuálním místem pro celou rodinu. A to nejlepší na tom: Většina lyžařských chat se nachází tak centrálně v lyžařských střediscích, že se zimním sportům nevyhnete. Ať už chalet přímo na sjezdovce v lyžařském středisku, samostatně stojící dřevěná chata na klidném místě nebo vlastní bydliště v horské vesničce uprostřed dalších malých chat – u SnowTrex máte na výběr. V naší nabídce útulných chaletů a moderních rekreačních domů určitě najdete to, co hledáte.

Rezervujte si lyžařské chaty a chalupy pro svou lyžařskou dovolenou
Rezervujte si lyžařské chaty a chalupy pro svou lyžařskou dovolenou

Pronajměte si lyžařskou chatu v Rakousku

Fantastické ubytování v srdci lyžařských středisek v Tyrolsku nebo v Salcbursku. Milovníci zimních sportů, kteří hledají přesně to, by se měli rozhodnout pro chalet v Rakousku! Pronájem alpské chaty je také ideální volbou pro malé rodiny, velké skupiny nebo zamilované páry. Po dlouhém dni na sjezdovce si můžete užít komfort, který může nabídnout jen klasický prázdninový dům v alpské republice. Díky přímému přístupu na nejlepší sjezdovky a úchvatnému výhledu na hory bude Vaše lyžařská dovolená v rakouské zimní krajině zaručeně nezapomenutelná.

Všechny nabídky v Rakousku

Pronajměte si chatu ve Francii

Pohled přímo na některé z nejvyšších vrcholů v Alpách hned po ránu. Toto panorama si mohou vychutnat ti lyžaři, kteří se probudí v lyžařské chatě ve Francii! U SnowTrex můžete objevit exkluzivní výběr chat a snadno si pronajmout horskou chatu – v nejlepších lyžařských střediscích velkého národa. Čeká Vás tam perfektní dovolená na lyžích v soukromé atmosféře a přímo na sjezdovce. Ubytování, které nabízíme, nabízí pohodlí a útulnost, stejně jako úchvatný výhled na zasněžené hory Přímořských Alp nebo Savojských Alp. Ať už s rodinou, přáteli nebo jako pár – máme pro Vás perfektní horské chaty ve Francii

Všechny nabídky ve Francii

Co je lyžařská chata?

Lyžařská chata, ve Švýcarsku a Francii nazývaná také horský chalet, je útulným místem k pobytu v blízkosti lyžařských středisek. Domy se často nacházejí přímo na sjezdovkách a jsou proto většinou speciálně vybaveny pro zimní rekreanty, kteří rádi lyžují. Na lyžařské dovolené nabízejí ideální útočiště po dlouhém dni na sjezdovkách a umožňují hostům během pobytu si naplno užít přírodu uprostřed hor. Lyžařské chaty a chalety jsou vždy stavěny v klasickém stylu ze dřeva nebo kamene. Ubytovací prostory jsou často vybaveny krby nebo kachlovými kamny, které zajišťují teplou a rustikální atmosféru. Ideální ubytování pro nezapomenutelnou lyžařskou dovolenou v zimě!

Jaké jsou výhody lyžařské dovolené v chatě s vlastním stravováním?

Jednou z největších výhod alpského chaletu je její poloha, obvykle uprostřed lyžařského střediska. Vzdálenosti ke sjezdovce na lyžařské dovolené jsou buď velmi krátké nebo žádné, protože ubytování se nachází přímo na svahu. A jak již název chaty s vlastním stravováním v lyžařském středisku napovídá, na rozdíl od klasického lyžařského hotelu jsou milovníci zimních sportů v takovém ubytování zcela nezávislí. To zaručuje soukromou a útulnou atmosféru, ve které můžete strávit večer s rodinou nebo přáteli. V dobře vybavených kuchyních lyžařských chat můžete vždy vykouzlit chutnou snídani a chutnou večeři s potravinami, které jste si sami nakoupili. Soběstačnost je ideální i pro cestovatele, kteří mají speciální dietu nebo chtějí jíst veganské či vegetariánské jídlo. Naplánováním vlastního menu lze lépe uspokojit Vaše potřeby než v hotelech, které často nabízejí pevné stravování. Celkově vzato, samoorganizace v chaletu nebo v lyžařské chatě přispívá k flexibilitě v sestavování celé lyžařské dovolené, protože neexistují pevné časy jako v hotelu a den lze individuálně plánovat již od ranních hodin do pozdního večera.

Různorodá nabídka lyžařských chat a chaletů

U SnowTrex si můžete pro svou příští lyžařskou dovolenou objednat okouzlující chatu nebo chalet snů v Alpách. Za tímto účelem jsme pro Vás na našem webu ve vyhledávání hotelů při výběru typu ubytování nastavili filtr „Chata/chalet“. Tam můžete jednoduše zaškrtnout a zobrazí se pouze lyžařské chaty a chalety, které lze v Rakousku a Francii objednat. Od romantických horských chat pro páry až po rodinné chalety, luxusní lyžařské chaty se saunou a wellness, ubytování s vlastním stravováním pro skupiny až po chaty s přímým přístupem na sjezdovky, vše je zde. A po objednávce můžete sedět, relaxovat a těšit se na dovolenou v rustikální lyžařské chatě uprostřed hor.

Umístění a vybavení chaletů

Chalety jsou idylickým a útulným místem k pobytu na lyžařské dovolené s vlastním stravováním, které se často vyznačuje tradiční architekturou a dřevěnými stavbami. Samotné lyžařské chaty se většinou nacházejí přímo v lyžařském středisku, některá ubytování disponují dokonce i přímým přístupem na sjezdovky. Vybavení chatek je navrženo tak, aby si hosté mohli zorganizovat pobyt co nejpružněji a samostatně. Typický je dřevěný nábytek a krbová kamna v obývací části. Moderní vybavení, jako je Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a dobře vybavená kuchyně, tu také najdete. Jinak mají některé chaty soukromé sauny, vířivky nebo balkony s výhledem na hory. Kde přesně se chaty nacházejí, zda přímo na sjezdovce nebo o něco dále v lyžařském středisku a jak jsou vybaveny, se dozvíte přímo v popisu ubytování na webu SnowTrex.

Tipy a doporučení pro perfektní zimní dovolenou na lyžařské chatě

Pokud plánujete dokonalou lyžařskou dovolenou na lyžařské chatě nebo chaletu, měli byste zvážit několik tipů: Rozhodující je především lokalita. Zde je důležité objednat lyžařské hotely na sjezdovkách nebo v blízkosti vleků, abyste mohli začít lyžovat hned ráno. U lyžařského ubytování s vlastním stravováním byste navíc měli věnovat pozornost velikosti a vybavení chaty v závislosti na tom, kolik lidí přichází a jaké doplňky, jako je sauna, krb nebo lyžárna, jsou požadovány. Abyste ušetřili peníze, je také důležité si chatu objednat včas, abyste mohli využít slevu za včasnou objednávku od SnowTrex. Týká se to zejména oblíbených termínů zájezdů jako jsou Silvestr nebo Vánoce. A pokud budete dbát těchto tipů, nic nebrání nezapomenutelné lyžařské dovolené se SnowTrex v útulné chatě!