Lyže a wellness - zimní dovolená v oáze pohody

Také byste si jednou chtěli pořádně odpočinout daleko od každodenního shonu a udělali něco pro své zdraví? Nebo se po dni stráveném na sjezdovce chcete pořádně uvolnit a dopřát si třeba masáž? Tak spojte zimní dovolenou s atraktivní nabídkou wellness!

Ať už se Vám po večerech zachce plavat, zapotit se v sauně nebo využít kompletní program wellness zařízení, v našich ubytováních to nebude mít chybu! Co byste řekli třeba na uvolňující masáž nebo trochu posilovny po sportovním dnu na sjezdovce? U nás najdete určitě odpovídající wellness balíček vč. skipasu pro zimní dovolenou snů na sněhu.

Lyže a wellness - zimní dovolená v oáze pohody
Lyže a wellness - zimní dovolená v oáze pohody

Lyžařská dovolená wellness Rakousko

Rakousko je rájem pro lyžaře a milovníky wellness. Střediska jako Kitzbühel nebo St. Anton nabízejí prvotřídní lyžování v kombinaci s rakouským pohodlím. Wellness zóny jsou často navrženy v tradičním alpském stylu a nabízejí širokou škálu procedur od saunování až po sněhovou terapii. Najdete zde dokonalou rovnováhu mezi aktivitou a relaxací.

Všechny nabídky v Rakousku

Lyžařská dovolená Wellness Francie

Francie je známá svými prvotřídními lyžařskými středisky v Alpách, jako jsou Chamonix a Courchevel. Tato střediska nabízejí nejen vynikající sjezdovky, ale také luxusní wellness zařízení. Francouzská elegance je cítit v každém detailu, od termálních lázní až po gurmánské restaurace. Lyžařská a wellness dovolená ve Francii je proto komplexním zážitkem luxusu a relaxace.

Všechny nabídky ve Francii

Lyžařská dovolená wellness Švýcarsko

Švýcarsko je synonymem luxusu, pokud jde o lyžařskou a wellness dovolenou. Místa jako Zermatt a Svatý Mořic nabízejí nejen úchvatnou horskou krajinu, ale také jedny z nejlepších wellness hotelů na světě. Ať už chcete relaxovat ve vyhřívaném venkovním bazénu s výhledem na Matterhorn nebo si dopřát švýcarskou čokoládovou masáž, Švýcarsko nabízí dokonalý zážitek.

Všechny nabídky ve Švýcarsku

Lyžařská dovolená wellness Itálie

Italská lyžařská střediska, jako je Cortina d'Ampezzo nebo Livigno, jsou známá nejen svými vynikajícími sjezdovkami, ale také nabídkou wellness. Mnoho lyžařských středisek nabízí rozsáhlé lázeňské areály s výběrem procedur inspirovaných tradiční italskou pohostinností. Po dni stráveném na sjezdovkách si můžete vychutnat sklenku italského vína v jednom z mnoha útulných lázeňských středisek.

Všechny nabídky v Itálii

Lyžařská dovolená wellness Německo

Německo nabízí celou řadu lyžařských středisek, zejména v Bavorsku, kde jsou velmi oblíbená místa jako Garmisch-Partenkirchen a Oberstdorf. Po aktivním dni na sněhu si můžete odpočinout v prvotřídních wellness hotelech, které často nabízejí sauny, parní lázně a kvalitní lázeňské procedury. Zážitky doplňuje německá kuchyně a pohostinnost.

Všechny nabídky v Německu

Lyžařská dovolená wellness Česká republika

Česká republika nabízí jedinečnou a cenově dostupnou kombinaci lyžování a wellness. Zejména Krkonoše nabízejí sjezdovky vhodné pro rodiny s dětmi a širokou nabídku wellness zařízení. Po dni stráveném na sjezdovkách si můžete odpočinout v termálních lázních nebo při masážích, zatímco místní kuchyně vám poskytne další komfort.

Všechny nabídky v České republice

Lyžařská dovolená wellness Polsko

Polsko možná není první zemí, která vás napadne pro lyžařskou a wellness dovolenou, ale místa jako Zakopané nabízejí příjemnou a cenově dostupnou alternativu. V Tatrách se dobře lyžuje a místní wellness centra jsou často překvapivě luxusní. Polská pohostinnost a tradiční kuchyně se postarají o mimořádně příjemný pobyt.

Všechny nabídky v Polsku

Lyžařská dovolená wellness Andorra

Andorra, malé knížectví v Pyrenejích mezi Španělskem a Francií, nabízí jedinečnou kombinaci lyžování a wellness zážitků. Lyžařská střediska jako Grandvalira nebo Vallnord jsou ideální pro začátečníky i pokročilé lyžaře. Po dni stráveném na sjezdovkách se můžete nechat hýčkat v luxusních wellness centrech s termálními lázněmi a masážemi. K relaxaci přispívá také přírodní krása hor.

Všechny nabídky v Andoře

Hurá na zimní dovolenou s wellness

Pokud hledáte zimní dovolenou s wellness v lyžařském středisku, tak jste u nás na správné adrese. Máme v nabídce nespočet ubytování, která nejenže leží ve středisku, ale nabízí také wellness zařízení. Ať už krytý bazén, sauna, lázně nebo spa v Rakousku, Německu, Švýcarsku nebo Itálii, u nás najdete určitě vaši wellness dovolenou na lyžích!

Spojení wellness a lyžování na dovolené: výhody

Spojit zimní dovolenou s wellness dovolenou je absolutně zasloužená kombinace. Ráno vyrazíte na sjezdovku na lyže a vysportujete se s výhledem na nádherné panorama hor. Odpoledne na vás bude čekat sauna, krytý bazén nebo dokonce spa zařízení s masážemi a to přímo ve vašem ubytování. Ten pocit, vrátit se ze sjezdovky a nechat tělo i ducha jen tak odpočívat, si určitě zamilujete! Výhoda je zřejmá. Z takové dovolené se díky vyvážené kombinaci sportu a relaxace vrátíte naprosto odpočatí.

Zimní dovolená s wellness: na co nezapomenout

Pokud si chcete nabídku wellness na vaší zimní dovolené užít plnými doušky a cestujete bez dětí, možná stojí za zvážení brát v potaz jen takové nabídky, které se primárně neorientují speciálně na rodiny s dětmi. V opačném případě se může stát, že se budete o bazén muset dělit s kopou dětí. Podívejte se proto u vámi vybraného wellness hotelu ve středisku na přesný popis. Pokud chcete vsadit na jistotu, můžete si objednat hotel „Pouze pro dospělé“. Zde se mohou ubytovat hosté nejprve od 16 nebo 18 let. Přejeme vám příjemný odpočinek!