O nás

Společnost TravelTrex GmbH byla založena v roce 1999 v Kolíně nad Rýnem s cílem zaměřit se na přímý prodej lyžařských zájezdů. Díky atraktivní nabídce se firma pod značkou SnowTrex během krátké doby stala jedním z největších specialistů na zimní zájezdy v Německu.

Od roku 2005 jsou SnowTrex zájezdy prodávány i na mezinárodním trhu. Po úspěšném vstupu na polský trh následovala Francie, Velká Británie a další země, o čemž svědčí také možnost objednat zájezdy u SnowTrex v 13 jazycích a TravelTrex se tak řadí k mezinárodně vůdčím cestovním kancelářím se specializací na zimní zájezdy.

Od roku 2007 nabízí firma pod značkou HolidayTrex také celoroční zájezdy, jejichž cílovými destinacemi jsou hlavně Alpy a německé pobřeží. V roce 2012 následoval SportsTrex, který klade důraz na aktivní, sportovní dovolenou.

Počet cestujících stále stoupá: Během sezóny 2018/2019 strávilo svou dovolenou s TravelTrex okolo 112 000 zákazníků, v sezóně 2019/2020 okolo 130 000.
Náš tým
Náš tým tvoří k dnešnímu dni přes 100 zaměstnanců z 15 různých zemí, mezi nimiž je i několik studentů a stážistů. Pro své možnosti vzdělávání a v Německu běžné formy duálního studia, kdy se kombinuje návštěva školy a pracoviště, byl TravelTrex GmbH již několikrát vyznamenán. Společnost nabízí mladým lidem vzdělání v oboru informačních technologií a turismu.

Na druhé fotografii jednatelé TravelTrex GmbH: Andreas Rühl, Marc Behrmann, Stefan Willems, Thomas Bartel (zleva doprava).

Náš SnowTrex koncept

Zájezdy SnowTrex jsou atraktivní především díky své jednoduchosti a srozumitelnosti a uspokojí i ty nejnáročnější příznivce zimních sportů. Doménou naší nabídky je orientace na individuální přání zákazníka a kompletní servis. SnowTrex zajišťuje pro své zákazníky ubytování a skipas. V mnoha střediscích je možné si vybrat mezi četnými nabídkami ubytování v několika cenových kategoriích. Kurzy lyžování/snowboardingu a vypůjčení vybavení je u mnoha středisek možné přiobjednat jako extra službu. V těch největších lyžařských střediscích jsou k dispozici i delegáti zájezdu, kteří pestrým programem přispějí k příjemné dovolené a spokojenosti našich hostů (účast na zábavném programu je dobrovolná). Právě touto službou se SnowTrex podstatně odlišuje od mnoha jiných organizátorů lyžařských zájezdů, kteří nabízí pro větší skupiny zpravidla jen jedno ubytování v daném středisku s celodenním zábavným programem.
SnowTrex – individuální přístup a kompletní servis!

Tisk

Naše aktuální tiskové zprávy naleznete zde: tisk. Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte nás na presse-de@traveltrex.com.