Silvestra - Lyžařské zájezdy přes Nový Rok 2024/2025

Silvestr na sněhu, zimní dovolená na Nový rok - kdo by o tom nesnil?
Zažijte novoroční ohňostroj na horách a oslavte začátek nového roku v zimních kulisách - zimní dovolená přes silvestra je zcela jiný zážitek! Objednejte již teď Vaši zimní dovolenou přes Silvestra, skvělé ceny jsou pro Vás připraveny již teď.
Navzdory velké poptávce se nám daří splnit většinu novoročních přání. Ale jen, kdo brzy objedná, bude mít velký výběr za prima ceny! Zde máme pro Vás malý výběr našich nabídek pro lyžařské zájezdy přes silvestra. Těšíme se na vás!

Silvestra - Lyžařské zájezdy přes Nový Rok 2024/2025
Silvestra - Lyžařské zájezdy přes Nový Rok 2024/2025

Proč byste měli vyrazit na zimní dovolenou právě přes silvestra?

Pokud odhlédneme od speciální atmosféry, kterou s sebou silvestr přináší, zimní dovolená přes silvestra je vhodná především díky školním prázdninám: období silvestra vyhovuje proto hlavně rodinám s dětmi, pro které je častokrát obtížné najít ten správní termín, který by vyhovoval i dětem. Také pro mnoho zaměstnanců, kteří na konci roku nemají již tolik dovolené nebo hned na začátku roku nechtějí využít mnoho dnů volna, se zimní dovolená přes silvestra vyplatí. Tak je možné strávit skvělou silvestrovskou zábavu na horách s rodinou a přáteli! Ohňostroj v pozadí s horami pokrytými sněhem určitě jen tak nezapomenete.

Která lyžařská střediska nabízí jistotu sněhu?

Otázka, která zaměstnává nejednoho lyžaře: Bude na silvestra v lyžařských střediscích již dostatek sněhu? Odpověď: samozřejmě! Početná lyžařská střediska na ledovci v rakouských Alpách jako ledovec Stubai nebo ledovec Pitztal nabízejí optimální podmínky pro lyžování přes silvestra. Také zimní dovolenou v údolí Zillertal nic nepokazíte: se skipasem "Zillertaler Superskipass" máte k dispozici velký výběr sjezdovek a lyžařských středisek. I v Německu na ledovci na Zugspitze nebo ve Švýcarsku v "Matterhorn ski paradise" u Zermattu je nedostatek sněhu na silvestra neznámý pojem! Ale nejsou to jen lyžařská střediska s ledovcem jako třeba Les 3 Vallées a Sölden, ve kterých se nachází dostatek sněhu pro silvestrovské lyžování. Také výše položená střediska jako Chamonix ve Francii nebo Ischgl v Rakousku mají zpravidla dostatek sněhu již na silvestra, a tak můžete i tam strávit příjemnou silvestrovskou dovolenou.

Na jaké aktivity a události se o silvestru můžete ve střediscích těšit?

Hodně míst v lyžařských střediscích nabízí svým hostům přes silvestra různé aktivity, události a samozřejmě mnoho silvestrovských party. Tak si můžete v klidu vychutnat například různé silvestrovské koncerty, zatímco jiní si zase užijí různé lyžařské show s velkým ohňostrojem. Kdo si chce silvestra užít na plné obrátky, určitě nepohrdne nabídkou četných party s živou hudbou a ohňostrojem v centrech měst. Sportovně si to můžete zase užít v Garmisch-Partenkirchen při tradičních novoročních lyžařských skocích na olympijském můstku.

Na co myslet při lyžařském zájezdu přes silvestra?

Zimní dovolená na silvestra je u mnoha lyžařů velmi oblíbená, proto není špatné si zajistit nejlepší silvestrovské nabídky včas. Pokud čekáte na nabídku Last-Minute, jistě si zajistíte cenovou pecku, je třeba ale pak být trochu flexibilní co se cílové destinace a ubytování týče. Která varianta je pro Vás ta nejlepší, se musíte rozhodnout sami!Při příjezdu na silvestra je důležité informovat se o cestách a dálnicích směrem k Alpám, které jsou v době prázdnin zpravidla plné, proto se vyplatí popřemýšlet o dřívějším příjezdu. Kromě Vašeho běžného zavazadla si nezapomeňte přibalit silvestrovské rakety a prskavky!