Lyžařská dovolená na Silvestra 2024: Zažijte Nový rok na horách!

Přelom roku nabízí jedinečnou příležitost oslavit jej uprostřed zasněžených hor a za těch nejlepších sněhových podmínek. Lyžařská dovolená přes Silvestra spojuje lyžování a snowboarding se sváteční atmosférou tohoto výjimečného ročního období.

Lyžařská dovolená na Silvestra 2024: Zažijte Nový rok na horách!
Lyžařská dovolená na Silvestra 2024: Zažijte Nový rok na horách!

Zimní dovolená silvestr Rakousko

Půvabné vesničky a prvotřídní sjezdovky v rakouských lyžařských střediscích, jako jsou Maria Alm a Bad Hofgastein, představují idylickou kulisu pro silvestrovskou noc na sněhu. Tradiční oslavy se v Rakousku snoubí s moderním lyžařským vybavením a vytvářejí nezapomenutelný lyžařský zážitek. Silvestrovský program dokonale završí aprés-ski večer v jedné z rustikálních chat.

Všechny nabídky v Rakousku

Zimní dovolená silvestr Francie

Francouzská lyžařská střediska jako Valmeinier a Saint Sorlin lákají návštěvníky na rozsáhlé sjezdovky a působivou horskou krajinu. Silvestr se ve Francii slaví směsicí vynikající francouzské kuchyně a bujarých večírků. Na přelomu roku nabízí noční lyžování v těchto lyžařských střediscích také jedinečný zážitek ze sjezdu pod třpytivou hvězdnou oblohou.

Všechny nabídky ve Francii

Zimní dovolená silvestr Itálie

V Itálii nabízejí lyžařská střediska jako Toblach a Livigno kombinaci vynikajících sjezdovek a vřelé pohostinnosti. Silvestrovské oslavy na jižní straně Alp se vyznačují bujarým prostředím a kulinářskými specialitami. Tradiční italský ohňostroj pak zahalí zasněžené hory do magického světla právě na přelomu roku.

Všechny nabídky v Itálii

Zimní dovolená silvestr Švýcarsko

Lyžařská střediska ve Švýcarsku jako je Davos a Lenzerheide s malebnou krajinou a prvotřídním zázemím, představují luxusní silvestrovskou dovolenou. Exkluzivní večerní akce na přelomu roku zajistí elegantní start do nového roku ve stínu mnoha zasněžených čtyřtisícových vrcholů švýcarských Alp.

Všechny nabídky ve Švýcarsku

Zimní dovolená silvestr Německo

Lyžařská střediska jako Berchtesgaden a Garmisch-Partenkirchen jsou ideální kulisou pro prožití nádherného silvestrovského lyžování v Německu v příjemné a rodinné atmosféře. Ostatně o slavnostní atmosféru se starají četné akce jako jsou tradiční pochodňové průvody, ohňostroje a tradiční novoroční skoky na lyžích v Garmischi.

Všechny nabídky v Německu

Zimní dovolená silvestr Andorra

Andorrská lyžařská střediska v okolí lyžařských středisek jako je Pas de la Casa nebo La Vella si svým půvabem a kvalitou v ničem nezadají s velkými alpskými regiony, a proto nabízejí i kulturní akce a bujaré silvestrovské oslavy. Malé horské vesničky v Andoře vyzařují na přelomu roku jedinečnou tradiční atmosféru.

Všechny nabídky v Andoře

Výhody silvestrovské dovolené na lyžích

  • Speciální akce: Jedinečné akce, jako jsou sjezdy s pochodněmi, silvestrovské večírky a ohňostroje, se postarají o velkolepý začátek nového roku.
  • Ideální pro rodiny s dětmi: Silvestrovské prázdniny se vždy kryjí se školními prázdninami, a proto jsou ideální pro rodiny se školou povinnými dětmi.
  • Praktické pro pracující: Menší čerpání dovolené vzhledem k blízkosti vánočních svátků, a proto ideální pro zaměstnance.

Tipy pro plánování silvestrovské dovolené na lyžích

  • Využijte výhody First-Minute: Lyžařské zájezdy přes Nový rok jsou mezi lyžaři velmi oblíbené. Objednejte si proto včas a využijte slev First-Minute, abyste si zajistili vysněné ubytování na horách na přelomu roku.
  • Flexibilita s nabídkami Last-Minute: Při hledání výhodných Last-Minute nabídek byste měli být flexibilní, pokud jde o destinaci a ubytování.
  • Plánování akcí s předstihem: Informujte se o speciálních silvestrovských akcích v lyžařských střediscích.
  • Zkontrolujte počasí a sněhové podmínky: V dostatečném předstihu před cestou se informujte o aktuálním počasí a sněhových podmínkách v cílové destinaci.
  • Plánování cesty: Během prázdnin jsou silnice směrem k Alpám často velmi zaplněné, proto se vyplatí vyjet autem včas. V případě příjezdu vlakem doporučujeme také včasnou rezervaci jízdenky.

FAQ

Kdy si objednat zimní dovolenou na silvestra?

U zimní dovolené na silvestra doporučujeme včasnou objednávku, protože tento oblíbený termín může být rychle obsazen. Ideální je naplánovat si silvestrovskou lyžařskou dovolenou několik měsíců předem, abyste si zajistili nejlepší ubytování a nabídky.

Která lyžařská střediska se doporučují zejména na silvestra?

Na silvestra se doporučují lyžařská střediska se zaručeným sněhem jako je St. Anton am Arlberg nebo Zermatt, kde se konají speciální akce. Zaručenou sněhovou pokrývku pro silvestrovské lyžování nabízejí také další ledovcová lyžařská střediska jako je Stubaiský ledovec a Pitztalský ledovec, nebo velký výběr lyžařských středisek a sjezdovek v Zillertalu.

Je silvestrovská dovolená na lyžích drahá?

Cena zimní dovolené na silvestra závisí na různých faktorech včetně vybraného lyžařského střediska, ubytování a délky zájezdu. Silvestrovské nabídky jsou zpravidla o něco dražší, protože spadají do hlavní sezóny. Včasná objednávka a výběr výhodných nabídek však může pomoci snížit náklady všech cestujících.

Jaké jsou možnosti ubytování pro lyžování na silvestra?

SnowTrex nabízí širokou škálu ubytování, od luxusních hotelů a chaletů až po útulné apartmány. Výběr závisí na rozpočtu, velikosti skupiny a požadované úrovni komfortu.

Je součástí silvestrovské lyžařské dovolené se SnowTrex také skipas?

Ano, skipas je součástí většiny našich nabídek. Často je však možné skipas pro jednotlivé účastníky odebrat. Podrobnější informace najdete v popisu nabídky.