Lyžařská dovolená pro studenty - Levné lyžování pro studenty!

S více jak 2 500 ubytováními si u nás najde každý tu správnou nabídku zimní dovolené. Patří zde i lyžařské zájezdy pro studenty s malým rozpočtem. Právě ve Francii najdete výhodné nabídky apartmánů s vlastním stravováním - potraviny si tak přivezete již z domu a taková zimní dovolená pak nestojí skoro nic! Pokud jde jen o krátkou zimní dovolenou, najdete hlavně v Německu a Rakousku širokou nabídku krátkodobého ubytování. Podívejte se na naši četnou nabídku lyžařských zájezdů pro studenty!

Lyžařská dovolená pro studenty - Levné lyžování pro studenty!
Lyžařská dovolená pro studenty - Levné lyžování pro studenty!

Tyto události čekají na studenty na vrcholcích

Mnoho skvělých událostí na vrcholcích světa čeká právě na Vás! Velmi speciální Season Opening se například každý rok koná ve francouzském Les 2 Alpes. Na PowderWeek najdete přesně tu různorodost zábavy na sjezdovce, kterou k začátku sezóny hledáte! Týden v kuse slavíme ve francouzských Alpách s prvotřídním programem a prašanem. Buďte také u toho - v prosinci PowderWeek nebo u Top of the Mountain v Ischglu!

Zkoušky za sebou tak hurá na lyže

Vaše veliká výhoda: jako student jste relativně flexibilní - využijte toho! Pokud nejste zrovna uprostřed zkouškového období, máte tu jedinečnou možnost využít své svobody a našich výhodných Last-Minute nabídek jako málokdo. Můžete objednat dokonce pouze den před odjezdem. Hoďte stres se školou jednoduše za hlavu s našimi nabídkami Last-Minute & More a ušetřete peníze! Lyžařská střediska také nejsou tak přeplněné jako během hlavní turistické sezóny. Jen tak mimochodem do Alp jezdí čím dál tím více dálkových autobusů a vlaků a příjezd je nejen cenově výhodný, ale i příjemný. Pokud k tomu ještě cestujete jako skupina, můžete si dovolenkovou náladu začít užívat již během cesty do lyžařského střediska.

Ušetřete při lyžování

U nás máte mnoho možností, jak naše už tak výhodné nabídky získat ještě výhodněji. Mnoho apartmánů a chaletů lze obvykle pro skupiny pěti až deseti osob objednat za rozumné ceny a na místě lze ušetřit i náklady, pokud si přivezete vlastní jídlo. U různých slevových akcí jako Crazy Booking Night nebo Super Last Minute můžete opravdu ušetřit. U Crazy Booking Night je často v nabídce dokonce týden v apartmánu včetně skipasu za méně jak 2 700 Kč na osobu! To nenechá v klidu nikoho! Zvláštní pozornost věnujte hlavně nabídkám s heslem "výhodná cena". Tato ubytování jsou totiž při stejné kvalitě ještě výhodnější než standardní nabídka. I materiál k zapůjčení a lyžařské kurzy jsou u nás až o 40 % levnější než v lyžařských střediscích na místě.