Krátká dovolená - na chvilku na lyže!

Chcete jet na lyže, ale nemáte dovolenou na celý týden, nebo se chcete vydat za zimou jen o víkendu? Dopřejte si krátký výlet za sněhem a užijte si bezstarostný víkend na lyžích v horách.

Žádný problém, neboť z naší pestré nabídky krátkých pobytů do Rakouska, Německa, Itálie, Francie a Švýcarska si určitě vyberete. Vybrat si můžete mezi zájezdy o délce dvou až čtyř nocí. Naši nabídku ledovcových středisek můžete využít dokonce až do května. Nabízíme nejlepší podmínky pro výlet do hor, daleko od všedního shonu!

Krátká dovolená - na chvilku na lyže!
Krátká dovolená - na chvilku na lyže!

Krátký pobyt na lyžích Rakousko

Rakousko je vysněnou destinací pro krátkou lyžařskou dovolenou. Známá lyžařská střediska jako Kitzbühel nebo Schladming nabízejí vynikající sjezdovky, moderní vleky a živou aprés-ski scénu. Užijte si několik dní lyžařské zábavy obklopeni úchvatnými alpskými panoramaty. Nabídka ubytování je široká - od útulných penzionů až po luxusní hotely s typickou rakouskou pohostinností.

Všechny nabídky v Rakousku

Krátký pobyt na lyžích Francie

Francie je ideálním místem pro krátkou lyžařskou dovolenou. Střediska jako Chamonix nebo Les Deux Alpes nabízejí rychlý přístup k nejlepším sjezdovkám v Alpách. Díky moderním lanovkám a rozmanitým sjezdovkám jsou tato lyžařská střediska ideální pro intenzivní lyžařský víkend. Vychutnejte si francouzskou kuchyni a živou aprés-ski scénu.

Všechny nabídky ve Francii

Krátký pobyt na lyžích Švýcarsko

Švýcarsko nabízí malebná lyžařská střediska jako Zermatt a Svatý Mořic. Tato lyžařská střediska jsou známá svými prvotřídními sjezdovkami, exkluzivními chalety a vynikající gastronomií. Krátká lyžařská dovolená zde spojuje luxusní pohodlí s nádhernými horskými scenériemi. Zažijte nezapomenutelný víkend v jednom z nejlepších lyžařských středisek na světě.

Všechny nabídky ve Švýcarsku

Krátký pobyt na lyžích Itálie

Krátká lyžařská dovolená v Itálii spojuje vynikající lyžařské podmínky s italským šarmem. Místa jako Cortina d'Ampezzo nebo Livigno nabízejí nejen vynikající sjezdovky, ale také působivé scenérie a živá centra vesnic. Užijte si italskou pohostinnost ve stylovém ubytování a ochutnejte místní kuchyni v útulných horských chatách.

Všechny nabídky v Itálii

Krátký pobyt na lyžích Německo

Objevte rozmanitost německých lyžařských středisek pro vaši krátkou lyžařskou dovolenou, která je ideální pro víkend plný zábavy na sněhu. Střediska jako Winterberg v Sauerlandu nebo Oberstdorf v Alpách nabízejí rychlý přístup k dobře upraveným sjezdovkám a komfortní ubytování. Vychutnejte si útulnou atmosféru a tradiční německou kuchyni.

Všechny nabídky v Německu

Krátký pobyt na lyžích Česká republika

Krátká lyžařská dovolená v České republice je ideální pro lyžaře, kteří se chtějí rychle dostat na hory. Střediska jako Špindlerův Mlýn nabízejí atraktivní kombinaci dobrých lyžařských podmínek a přijatelných cen. Kromě lyžování je v těchto oblastech také spousta kultury a historie, kterou můžete objevovat. Vychutnejte si českou pohostinnost v útulném ubytování a ochutnejte místní speciality v horských restauracích.

Všechny nabídky v České republice

Krátký pobyt na lyžích Polsko

Polsko je vynikající volbou pro cenově dostupnou krátkou dovolenou. Lyžařská střediska jako Zakopané nabízejí krásné prostředí, dobré sjezdovky a tradiční polskou pohostinnost. Poznejte malebné Tatry a po dni stráveném na sjezdovkách si vychutnejte místní kuchyni.

Všechny nabídky v Polsku

Krátký pobyt na lyžích Andorra

Andorra je atraktivní destinací pro krátkou lyžařskou dovolenou. Blízkost velkých evropských měst a prvotřídních lyžařských středisek jako jsou Grandvalira a Vallnord z ní činí ideální místo pro rychlé zimní dobrodružství. Užijte si moderní vybavení, rozmanité sjezdovky a působivou horskou kulisu. Po dni stráveném na sjezdovkách si můžete odpočinout v mnoha restauracích a barech nebo nakoupit v andorrských bezcelních obchodech.

Všechny nabídky v Andoře

Trend: krátký pobyt na lyžích

Kdo se rozhodne pro krátký pobyt na lyžích, neudělá chybu. Tyto krátké lyžařské výlety jsou totiž čím dál oblíbenější. Mnoho lidí dnes dává přednost cestování do hor dvakrát za sezónu. Důvod je jednoduchý: dvakrát je prostě lepší! Máte tak možnost rozdělit zábavu na lyžích na dva pobyty během jedné sezóny a nemusíte se rozhodnout pouze pro jedno lyžařské středisko. Proč se tak nevypravit přes Vánoce do kouzelného Gasteinského údolí a vychutnat si jarní sluníčko přes Velikonoce na ledovci Pitztal?

Krátký pobyt od wellness až po party

Taková krátká dovolená přes víkend se hodí velmi dobře k tomu, si odpočinout aspoň na chvíli od každodenního shonu. Jako krátké pobyty jsou nejčastěji objednávány právě pobyty s wellness nabídkou a nabídkou party. Hlavně wellness hotely jsou na krátkodobé lyžařské pobyty velmi dobře nachystány a splní vám každé přání. Tady zapomenete na každodenní stres.Stejně jako ti, kdo hledají klid, tak i ti, co zase dávají přednost zábavě, se každý rok vydávají do hor na krátké pobyty. Lyžování pro ně k tomu patří naprosto samozřejmě stejně jako návštěva venkovního baru a následná návštěva klubu.

Oblíbené cílové destinace pro krátký pobyt

V případě krátkého pobytu na horách jsou pro většinu rekreantů rozhodující dva faktory: blízkost sjezdovky a dosažitelnost cílového střediska. Kdo vyrazil na lyže jen na pár dní, rád by měl samozřejmě ubytování co nejblíže sjezdovce. Doporučeníhodné je tu myslet při výběru na ubytování v blízkosti sjezdovky. Právě v Německu a v Rakousku najdete plno nabídek pro krátkou dovolenou přímo na sjezdovce. V případě jízdy do hor pouze na víkend by také cesta neměla zabrat polovinu času z jejího trvání. Pokud byste cestovali letecky, mohou být pro Vvás zajímavá lyžařská střediska v okolí Innsbrucku. K lyžařskému světu Olympia SkiWelt patří 9 lyžařských středisek a některá z nich jsou dokonce z centra stejně vzdálená. Oblíbené cíle autem nebo vlakem jsou Allgäu, region okolo Garmisch-Partenkirchen a Berchtesgaden nebo Tyrolsko.