Lyžařské zájezdy pro skupiny - pro ještě větší radost na sněhu!

Chcete tento rok strávit Vaši zimní dovolenou s nejlepšími kamarády nebo s Vaší velkou rodinou? Pak jste u nás na správné adrese! Nabízíme Vám cenově výhodné apartmány a chalety s možností vlastního stravování ve Francii, které se nachází přímo na sjezdovce. Nebo si můžete vybrat z naší nabídky lyžování jako skupina v Rakousku - ať už apartmán nebo hotel, i tady pro Vás máme široký výběr pro Vaši zimní dovolenou ve skupině. Prohlédněte si naši nabídku nejlépe hned a objednejte Vaši skupinovou zimní dovolenou!

Premium Résidence Le Village

Les Arcs

Premium Résidence Le Village *****

7 nocí vč. skipasu
od 20.04.19
Nové od 10 503
Luxus
Les Villages du Bachat [výhodná cena]

Chamrousse

Les Villages du Bachat [výhodná cena] °°°.

7 nocí vč. skipasu
od 30.03.19
84 % od 5 103
Na sjezdovce
Résidence Les Chalets de Valmorel

Valmorel

Résidence Les Chalets de Valmorel °°°

7 nocí vč. skipasu
od 06.04.19
77 % od 9 693
Rodina
Austria Trend Alpine Resort

Fieberbrunn

Austria Trend Alpine Resort ****

4 noci vč. skipasu & P
od 02.12.18
92 % od 12 393
Na sjezdovce
Résidence Le Hameau du Sauget

Les Coches

Résidence Le Hameau du Sauget °°°

7 nocí vč. skipasu
od 06.04.19
67 % od 10 503
Rodina
Premium Résidence Les Alpages de Chantel

Les Arcs

Premium Résidence Les Alpages de Chantel °°°°°

7 nocí vč. skipasu
od 16.03.19
Nové od 14 013
Luxus
Chalets Grand Panorama I

Valmeinier

Chalets Grand Panorama I °°°

7 nocí vč. skipasu
od 19.01.19
89 % od 7 263
Na sjezdovce
Aktiv Sunny Hotel Sonne

Kirchberg

Aktiv Sunny Hotel Sonne ****

4 noci vč. skipasu & P
od 24.03.19
Nové od 12 663
Na sjezdovce
Vitalhotel Gosau

Gosau

Vitalhotel Gosau °°°°

7 nocí vč. skipasu & P
od 24.03.19
100 % od 17 550
Rodina
Résidence Signal du Prorel

Serre Chevalier

Résidence Signal du Prorel °°°

7 nocí vč. skipasu
od 13.04.19
20 % od 7 263
Na sjezdovce
Les Chalets de SuperDévoluy

SuperDévoluy

Les Chalets de SuperDévoluy °°°

7 nocí vč. skipasu
od 06.04.19
82 % od 4 023
Rodina
Les Chalets du Forum

Courchevel

Les Chalets du Forum ****

7 nocí vč. skipasu
od 13.04.19
Nové od 10 773
Rodina

Kde na zimní dovolenou jako skupina?

Pro skupiny velmi oblíbené jsou naše nabídky zimních zájezdů ve Francii. Zde nabízíme široký výběr apartmánů a chaletů, které zpravidla leží přímo na sjezdovce nebo velmi blízko lyžařského střediska. Naše ubytování ve Francii jsou ve všech případech domy s vlastním stravováním. Místo se zde najde až pro 19 osob. Tak si můžete užít nejen den na lyžích, ale také společenský večer. V případě takové zimní dovolené nejste jako skupina vázáni na časy stravování, ale můžete si uvařit společně podle toho, jak se právě Vám bude chtít. Kromě toho také ušetříte peníze, které si můžete užít na sjezdovce nebo mimo ni. Kdo by si rád v rámci skupinové zimní dovolené rád užil nočního života, doporučujeme se podívat na naše ubytování v rakouských lyžařských střediscích. Jestli jako skupina v ubytování s vlastním stravováním nebo v hotelu – i v Rakousku najdete určitě to pravé ubytování pro Váš plánovaný skupinový zájezd na lyžích. Vedle perfektních sněhových podmínek tu najdete i mnoho zábavy mimo sjezdovku. Kromě toho nebudete ztrácet čas u sporáku, protože tu často můžete přiobjednat polopenzi. V průběhu toho, co pro Vás někdo bude vařit, můžete nerušeně sedět u kamen, odpočívat v sauně nebo si užívat jinak. Zcela dle Vaší chuti a nálady.

Proč skupinová zimní dovolená?

Lyžařský zájezd ve velké skupině je zkušenost, kterou by si aspoň jednou měl zažít každý. Nezáleží na tom, jestli jste si vybrali apartmán s vlastním stravováním nebo hotel, při takové dovolené bude pocit „my“ extrémně silný. Kromě toho poskytuje zimní dovolená se skupinou větší prostor pro individuální preference: začátečníci, pokročilí lyžaři, lyžaři, snowboardisté, žáci v lyžařské škole nebo dokonce i zimní turisté - čím větší je skupina, tím větší je pravděpodobnost, že najdete někoho podobně smýšlejícího. Tak nemusí pokročilý lyžař čekat při lyžování na začátečníka a začátečník nemá pocit, že ho brzdí. Dokonce i v případě, že by to mohlo mít za následek vznik malých skupinek, které jste nečekali, nakonec je na dovolené rozhodující pohodová atmosféra sama o sobě!

Na co si dávat pozor při zimní dovolené se skupinou?

Zimní dovolená se skupinou v Rakousku, Francii, Itálii nebo Švýcarsku bude jistě skvělý zážitek. Pár věcí byste ale měli mít na paměti. Skupiny, ve kterých se její členové ještě moc neznají, by si neměly objednávat příliš malá ubytování. Dostatek prostoru tu může hrát důležitou roli, aby bylo kde si trochu odpočinout. Také možnost vyrazit ven ve smyslu blízko položeného centra města může být výhodou. Pokud už se dobře znáte a víte, že to zvládnete i v těsnějším prostoru, nabízí se možnost malé chaty uprostřed lyžařského střediska. Je třeba dbát již předem na složení skupiny, pak Vás zábava během dovolené určitě nemine!

Lyžařské zájezdy pro skupiny - pro ještě větší radost na sněhu!
Lyžařské zájezdy pro skupiny - pro ještě větší radost na sněhu!