Zimní dovolená all inclusive

Chtěli byste si Vaši zimní dovolenou užít na plno a nemuset se už na místě o nic starat? Tady najdete odpovídající nabídky pro zimní dovolenou All Inclusive v Alpách například v Rakousku nebo v Německu. V nabídkách jsou stravování, nápoje, nocleh a skipas již zahrnuty, takže se na místě nemusíte o nic víc starat. Můžete si tak pochutnat dle Vaší momentální nálady, užít si v klidu den na sjezdovce a těšit se na odpolední svačinku.

Hotel Stangl

Thaur

Hotel Stangl °°°

2 noci vč. skipasu & AI
od 27.03.20
84 % od 2 943
Rodina
Landgasthof Haflingerhof

Golling

Landgasthof Haflingerhof ***

2 noci vč. skipasu & AI
od 15.12.19
73 % od 3 942
Low Cost
Park Hotel Gastein

Bad Hofgastein

Park Hotel Gastein °°°

3 noci vč. skipasu & AI light
od 11.12.19
58 % od 6 291
Krátký pobyt
Hotel Lungötzer Hof

Annaberg im Lammertal

Hotel Lungötzer Hof ***

3 noci vč. skipasu & AI
od 19.12.19
74 % od 6 453
Rodina
Gasthof Anötzlehen

Berchtesgaden

Gasthof Anötzlehen °°°

7 nocí vč. skipasu & AI
od 14.03.20
93 % od 9 963
Low Cost
Hotel Binderhäusl

Berchtesgaden

Hotel Binderhäusl °°.

7 nocí vč. skipasu & AI
od 04.01.20
99 % od 10 773
Low Cost
Hotel Kaunertalerhof

Feichten

Hotel Kaunertalerhof ***

7 nocí vč. skipasu & AI
od 11.01.20
100 % od 15 795
Rodina
Ferienhotel Hoppet

Fügen

Ferienhotel Hoppet ****

7 nocí vč. skipasu & AI
od 14.12.19
79 % od 18 873
Rodina

Proč zimní dovolená All Inclusive?

Jen pár dní nebo celý týden - zimní dovolená All Inclusive s sebou nese mnoho výhod. Především jsou tu najednou zmíněny vykalkulovatelné cestovní náklady. Pokud si u nás objednáte nabídku All Inclusive, máte v ceně již vedle ubytování a stravování také skipas. Na místě pak máte díky lyžařskému zájezdu All Inclusive jen malé další výdaje. Víte tak přesně, jestli daná nabídka Vašemu cestovnímu rozpočtu odpovídá nebo ne.

Výhody zimní dovolené All Inclusive

Vedle vypočitatelnosti nákladů si budete moct samozřejmě také užít plné stravování a tím také výhodu nemuset chodit nakupovat. Můžete si tak užít celý den na sjezdovce, odpočinout si na pokoji nebo v rámci wellness nabídky a zasednout ke vždy prostřenému stolu. V případě zimní dovolené All Inclusive můžete otázku "Co bude dnes na jídlo?" zcela vypustit z hlavy.Další věc, která mluví pro zimní dovolenou All Inclusive, je skutečnost, že na místě již nemusíte porovnávat jednotlivé ceny. Otázku, ve které restauraci dnes budete jíst, si nemusíte ani pokládat. Je to jasné: ve Vašem ubytování na Vás již čeká široká nabídka pokrmů a nápojů a to nejlepší je, že už je vše zaplaceno! Vychutnejte si nabídku All Inclusive a neplýtvejte myšlenkami na to, jestli je něco příliš drahé. Bezstarostnost se zimní dovolenou All Inclusive ocení především rodiny s dětmi.

Zimní dovolená All Inclusive s dětmi

Když už jsme u rodin s dětmi: další obrovskou výhodou zimní dovolené All Inclusive jsou také krátké trasy. Právě malé děti třeba po náročném dni na sjezdovce nemusíte znovu složitě oblékat do zimního oblečení jen proto, abyste se mohli jít ještě někam navečeřet mimo Vaše ubytování. Máte vše pod jednou střechou, což jistě po náročném dni ocení nejen malí, ale i velcí.

Zimní dovolená all inclusive
Zimní dovolená all inclusive