Telefonní poradce
234 495 499
po-pá: 09.00-18.00

Rodinná dovolená Kanada - s dětmi a příbuznými na hory!

Někdy není vůbec lehké najít z pestré nabídky zimních zájezdů ten pravý pro Vás a Vaší rodinu. Pokusíme se Vám proto namáhavé vyhledávání co nejvíce usnadnit a vy pak ušetřený čas můžete využít k plánování Vaší společné dovolené s dětmi. Z tohoto důvodu naleznete na tomto místě naše nabídky zaměřené speciálně na rodiny s dětmi.

Příjemná a zejména pro děti vhodná ubytování nabízí ve většině případů dva oddělené, ale dveřmi spojené pokoje, to abyste své ratolesti měli vždy na blízku! U vybraných nabídek obdrží děti do 12 let včetně dokonce slevu 100 % na ubytování, stravování a skipas! Mnohá střediska nabízejí navíc hlídání dětí, dětské lyžařské kurzy a speciální dětskou výbavu na lyže, která jsou často již zahrnuta v ceně. Rodinná dovolená s námi je jistým potěšením nejen pro děti ale i pro rodiče!

Kanada - všeobecné informace k lyžařské dovolené

Prázdné sjezdovky, nekončící lyžařské oblasti a parádní sněhové podmínky - Kanada dodává zimním sportům zcela nový rozměr. Je jedno, jestli dáváte přednost širokým obloukům, rasantní jízdě lesem nebo jízdě hlubokým sněhem. Na své si přijde opravdu každý! Kromě jedinečné horské krajiny se Kanada vyznačuje také přirozenou přívětivostí a pohostinností. Kanada - to je „easy-going” a nadšení pro … Více

Rodina ubytování Kanada

Mapa zvětšit

Hledat…
ubytování: Rodina Kanada
Momentálně nejsou žádné Rodiny s dětmi nabídky v Kanada